Wyjątkowa restauracja szwajcarska na Śląsku!

W Polsce co roku otwiera się ogromna ilość różnorodnych restauracji. Kuchnia azjatycka, włoska, francuska, wybór jest naprawdę ogromny. Wydawać by się mogło, że nie wyjeżdżając poza granice kraju, możemy spróbować dań z każdego zakątka świata. Czy aby na pewno?  Zdecydowanie nie!

Kuchnia szwajcarska jak dotąd pozostawała nieznana na polskim rynku. Mimo że na każdym kroku otwierają się coraz to nowsze restauracje serwujące smaczne jedzenie, dla wielbicieli najwyższej jakości serów i doskonałego mięsa w stylu szwajcarskim wciąż brakowało odpowiedniego miejsca. Jednak przyszedł czas na zmiany! Odpowiedzią jest nasza nowo otwarta Restauracja Szwajcaria, którą znajdziecie w samym sercu Wodzisławia Śląskiego.

Pyszne sery i najlepsze mięso - poczuj się jak w Szwajcarii

Kuchnia szwajcarska to niemal całkowita nowość na terenie Polski. Możemy z łatwością znaleźć restaurację z doskonałą włoską pizzą, czy croissantami w stylu francuskim, jednak wciąż brakowało miejsca, gdzie każdy mógłby spróbować najwyższej jakości sera, tak popularnego w Szwajcarii. A to przecież właśnie Szwajcarzy królują, jeśli chodzi o produkcję tego specjału. Nie bez przyczyny ser szwajcarski jest tak drogim i trudno dostępnym przysmakiem w naszych sklepach. Dlatego my postanowiliśmy to zmienić!

Smaczne jedzenie i doskonała obsługa

Restauracja Szwajcaria powstała z pasji i miłości do doskonałej kuchni. Lata podróży i zdobytego doświadczenia pozwoliły nam stworzyć miejsce, jakiego dotąd nie było. Tylko u nas możecie poczuć się jak w prawdziwej szwajcarskiej restauracji i zasmakować oryginalnego Fondue serowego i mięsnego, a także innych klasyków jak szwajcarskie Raclette czy Rösti. A to nie wszystko. Chcecie dowiedzieć się więcej? Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze znajdziecie w naszym menu.

Na uwagę zasługuje również fakt, że u nas każdy zostanie także obsłużony w czysto szwajcarskim stylu. Ile razy mieliście zastrzeżenia do jakości obsługi w innych lokalach? Dla nas na pierwszym miejscu jest klient. Nasi kelnerzy to profesjonaliści, którzy nie tylko chętnie doradzą w wyborze ciekawego dania, ale także zawsze są uśmiechnięci i przyjaźnie nastawieni.

Tego jeszcze nie było! Restauracja Szwajcaria to prawdziwy raj dla miłośników doskonałej szwajcarskiej kuchni, ale również dla tych, którzy pragną poznać czegoś zupełnie nowego. Oryginalne Fondue serowe i mięsne, Raclette, Rösti, tylko u nas spróbujecie tych przysmaków w najlepszym wydaniu. Dlatego zapraszamy serdecznie zarówno klientów ze Śląska, jak i innych obszarów Polski. Ta wizyta na długo pozostanie w Waszej pamięci.
Facebook
Instagram