Pomysł na udane spotkanie integracyjne na Śląsku

Spotkania i imprezy integracyjne to bardzo ważne wydarzenia, o których warto pamiętać niezależnie czy jesteśmy właścicielami małego, lokalnego przedsiębiorstwa, czy też ogromnej firmy. Integracja pracowników pozytywnie wpływa na ich pracę oraz zadowolenie z wykonywanego zajęcia. Szukacie ciekawego pomysłu na organizację imprezy integracyjnej na Śląsku? Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji. Jeśli brakuje Wam inspiracji, zapraszamy do poniższej lektury.

Dlaczego warto zadbać o integrację swoich pracowników?

Imprezy integracyjne na Śląsku, jak i w innych regionach Polski to doskonały sposób na to, aby poprawić stosunki między pracownikami lub zapoznać ze sobą nowo utworzony zespół. Spotkanie poza biurem pozwala spojrzeć na siebie z innej strony, daje możliwość do podzielenia się swoimi pasjami, zainteresowaniami, przez co często łatwiej takim osobom pracować ze sobą na co dzień. Co więcej, dzięki regularnym spotkaniom integracyjnym pracownicy czują się bardziej zżyci z firmą, lepiej ją postrzegają i odczuwają większą satysfakcję z pracy. A czy nie o to właśnie chodzi każdemu pracodawcy? Warto jednak zadbać o to, aby wybrać odpowiednie miejsce, które zapadnie w pamięć wszystkim obecnym. Jakie atrakcje znajdziemy na Śląsku?

Spotkanie integracyjne w nieoczywistej restauracji

Spotkanie integracyjne w ciekawej restauracji to doskonały pomysł na miłe spędzenie wieczoru w gronie pracowników. Niezależnie czy mamy kilkuosobowy zespół, czy też większą firmę, zawsze wspólna kolacja będzie dobrym rozwiązaniem, aby lepiej się poznać i porozmawiać na mniej służbowe tematy. W takim wypadku jednak warto pomyśleć o miejscu, które oferuje ciekawe menu i odznacza się doskonałą obsługą kelnerską. Dobrym przykładem może być restauracja Szwajcaria zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim. Jako jedna z nielicznych w Polsce serwuje ona typowe przysmaki kuchni szwajcarskiej przygotowywane według tradycyjnej receptury. Dostaniemy tam zatem doskonałe placki ziemniaczane Rostii, dania główne na bazie wyszukanych mięs, ale także wyborne serowe fondue i wiele słodkich przysmaków. Taka uczta na pewno na długo zapadnie pracownikom w pamięci.

Ekstremalny wypad do Energylandii

Alternatywnym rozwiązaniem dla wszystkich lubiących adrenalinę może być wspólny wyjazd do Energylandii, czyli największego parku rozrywki w Polsce. Kilkadziesiąt atrakcji na 35 hektarach sprawią, że na pewno każdy pracownik wybierze coś dla siebie. Obok ekstremalnych propozycji, znajdziemy tam również gry i zabawy interaktywne, strefę relaksu, a nawet kino! Nie musimy się zatem martwić, że osoby mniej aktywne będą się tam nudziły. Park dodatkowo proponuje specjalną ofertę dla firm, zatem organizacja takiego wyjazdu nie będzie wymagała od nas wiele zachodu i czasu.
Facebook
Instagram